Otrzęsiny klas pierwszych

W dniu 28.09.2011r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, w których uczestniczył także pan Arkadiusz Kosiński – Burmistrz Gminy Brwinów.
Wszystko było owiane tajemnicą do ostatniej chwili, co spowodowało, że tegoroczne „kocenie” było wielką niespodzianką. Drugoklasiści wykazali się pomysłowością i sprytem podczas wymyślania i przygotowywania zadań dla nowych kolegów i koleżanek. Obie klasy pierwsze dzielnie i z humorem walczyły o nagrodę, którą było dofinansowanie do wycieczki szkolnej i jeden dzień bez pytania w szkole. Bardziej zgrana, szybsza, zwinniejsza i z większym poczuciem humoru okazała się klasa 1b – to oni wygrali główną nagrodę. 1a również bardzo się starała. Przegrali tylko dwoma punktami, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest ich mniej.
Spytałam pierwszoklasistów o opinię – „Otrzęsiny były bardzo zabawne, w miłej atmosferze nikt nie czuł się poniżony, ani ośmieszony. Ciekawe konkurencje.”
Z tego wnioskujemy, że udało nam się zorganizować naprawdę dobrą zabawę. Mamy nadzieje, że pierwszaki będą ją mile wspominać.

Małgorzata Goraj kl. IIA