Dyplom dla Liceum

W dniu 12 kwietnia 2018 brwinowskie Liceum zostało wyróżnione Dyplomem Uznania Naczelnej Komendy Polskich Drużyn Strzeleckich z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Liceum wyróżniono za wychowywanie młodzieży w duchu patriotyzmu, etosu walki w obronie wolności Ojczyzny. Dyplom wręczono pani Dyrektor Zofii Kowalczyk w czasie uroczystego otwarcia wystawy pt. „Józef Piłsudski – pierwszy dziadek niepodległej” w Zespole Szkół im. F. Nansena w Piastowie. Wystawa na 42 planszach przedstawia drogę polityczną i życie prywatne marszałka Józefa Piłsudskiego. Nasze Liceum zaprosiło organizatorów wystawy do pokazania jej w tym roku, społeczności naszej szkoły i Brwinowa. Organizatorem wystawy jest Warszawskie Towarzystwo Strzeleckie i ppłk Marek Roguski, nauczyciel klas mundurowych.