Pam Jenoff „W sieci tajemnic”

Piękna, wciągająca i pełna tajemnic książka o miłości, która przez dziesięć lat wydawała się być utracona. Kiedy Jared, chłopak Jordan Weiss, utonął w rzece, życie pani oficer wywiadu w Departamencie Stanu legło w gruzach. Przez dziesięć lat Jordan starała się pogodzić ze śmiercią ukochanego i nauczyć żyć bez niego.
Kiedy powoli wszystko zaczyna ‘’przysychać’’ Jordan dowiaduje się, że jej ukochany wciąż żyje, a ona została okłamana i zdradzona. Rezygnuje z pracy i wyrusza szukać chłopaka. Przemierza tysiące kilometrów, żeby znów się z nim spotkać, poznaje  Nicole, prawdopodobnie zamieszaną w sprawę Jareda i ścigając ją po całej Europie usiłuje odnaleźć ukochanego.

Wkrótce okazuje się, że chłopaka szuka też bardzo przystojny i równie tajemniczy Izraelczyk – Aaron. Chociaż Jordan nie ufa Ariemu, a on jej, oboje angażują się w niebezpieczne śledztwo. Lecz im bliżej rozwiązania zagadki, tym więcej pytań i wątpliwości pojawia się w głowie Jordan.

Książka jest naprawdę godna polecenia. Pełna tajemnic i zwrotów akcji aż do samego, zaskakującego zakończenia. Myślę, że spodoba się nie tylko miłośnikom kryminałów i thrillerów, ale także amatorom romansów i ciekawych historii.